Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Amazing Spiderman [SKIDROW] - FULL - Zamunda Torrent - Hızlı indir
#1
SABİT KONUDUR !!

The Amazing Spiderman [SKIDROW] | Torrent indir + HIZLI indir + Tek Link indir|ByRapperzz
İndirme Türü : TORRENT
Dosya Türü : ISO
Platform: PC
Sürüm : Skidrow
Crack : Mevcut
Boyut : 7.25 GB

Görüntüler:
İmage
İmage
İmage


OYUN HAKKINDA :
Marvel’ın süper kahramanları son birkaç yıldır beyaz perdeye damgasını vursa da, onları temel alan oyunlar için aynı şeyi söylemek mümkün değil. Gerçekten harika denilebilecek, konsolda bir Marvel oyunu bulmak için taa Spider-Man 2’ye kadar dönmeniz gerekiyor; Spider-Man hayranlarının hayallerini gerçeğe çeviren o olağanüstü oyunu takip eden oyunlar ise giderek daha az tatmin edici oldu.

Bu yüzden kötüye giden bir seriyi yeniden canlandırmayı amaçlayan bir filmin resmi bağlantılı oyununun da sıkıcı hale gelmiş bir formüle canlılık katmayı amaçlaması gayet mantıklı. Tıpkı The Amazing Spider-Man filmi gibi bu oyun da seriyi eski güzel günlerine döndürmekle kalmıyor, aynı zamanda gösterdiğiniz çabanın karşılığını almanız için ilginç yenilikler katmayı da başarıyor.

Bütün Spider-Man oyunlarını geliştiren Beenox, Spider-Man 2 oyununun hit olmasını sağlayan o mükemmel açık dünya ortamına seve seve geri dönmüş. Yani oyuncular daha önceki oyunlardaki gibi içlerindeki örümceği diledikleri gibi uçuramadıkları için sinir olmuyorlar, bunun yerine New York City’nin başarıyla tasarlanmış bir modelinde bir çatıdan diğerine gönüllerince salınabiliyorlar.

Oyun en yeni filmin olaylarından hemen sonra geçiyor. Peter Parker tıpkı filmdeki gibi ev yapımı ağlarını fırlatıyor, bir dizi tanıdık suçluya (en önemlileri Rhino, Alistair Smythe, Scorpion ve Black Cat) nükteli cevaplar yetiştiriyor ve bu süper kahramanlık işine artık iyiden iyiye ısınmış durumda. Zamanında Spider-Man 2 oyununu oynamış olanlar oyunun akışını biliyorlardır: Bir görevden diğerine gidiyor, arada bir bir sokak suçu görüp durmaya karar veriyor veya yol boyunca serpiştirilmiş gizli sürprizleri arıyor, bütün bunları yaparken A noktasından B noktasına ulaşmak için Manhattan’ın yüksek binalarını kullanıyorsunuz. Bunların hepsi hoş, tanıdık ve eğlenceli, ama belki biraz fazla basitleştirildikleri söylenebilir. Benzersiz Spider-Man 2 oyunu kahramanımızın hareketlerinin gerçekçi bir benzetimini yapmak için kusursuz ve şaşırtıcı derecede zorlu bir ağ atma mekaniği sunarken, The Amazing Spider-Manise işleri bayağı kolaylaştırıyor (tek yapmanız gereken bir düğmeyi basılı tutmak ve yönünüzü kontrol etmek) ve dolayısıyla da oynanış keyfini biraz azaltıyor.

Fakat Beenox bu basitleştirmeyi Web Rush adında yeni bir yetenek ekleyerek telafi etmeye çalışmış. Bu yenilikçi özellik şehir boyunca çok yüksek hızlarda gitmenize izin veriyor. Bu özellik Spidey’in çok yakınında kalan bir kamerayla bir araya geldiğinde eşsiz derecede sinematik ve büyüleyici bir görüntü sunuyor.

Oynanabilirlik bakımından her şey gayet basit, ama yine de oyun ilginizi üzerinde tutmaya fazlasıyla yetecek kadar zorluk sunuyor. Ardı ardına bir sürü Web Rush yapabilmek biraz ustalaşmayı gerektiriyor, etrafa serpiştirilmiş gizli sürprizler de (kostümler ve çizgi romanlar gibi) oyun bittikten uzun süre sonra bile sizi meşgul edecek birçok şey olmasını sağlıyor.

Ne yazık ki bazı görevlerde binaların içine girmeniz ve gösteriş yerine gizlilik kullanmanız istendiğinde oyun biraz kötüye gidiyor. Başarısız kamera sistemi ve çok fazla tekrar olması nedeniyle bu görevler çabucak sıkıcı bir hal alıyor. Öte yandan bölüm sonu adamlarıyla yüzleşmek eğlenceli ve her zaman ağınızı fırlatabileceğiniz dış mekanlara kolayca erişebiliyorsunuz.

Sonuçta, The Amazing Spider-Man son yıllarda çıkan film bağlantılı oyunlar arasında en iyilerinden biri. Oyun en büyük gücünü (yani şehirde uçmanın verdiği müthiş zevki) kullanarak Spider-Man’in sadık hayran kitlesini memnun etmek gibi büyük bir sorumluluğun üstesinden hakkıyla geliyor.
Sistem Gereksinimleri
Minimum Sistem Gereksinimleri;
İşletim Sistemi: Windows 7 / XP Service Pack 3 / Vista® Service Pack 2

İşlemci: Intel Core® 2 Duo 2.6 GHz / AMD Athlon 64 X2 3800+

Ram: 2 GB

Ekran Kartı: NVidia GeForce 8800 GT / AMD Radeon HD4770

Boşluk: 8.1 GB

Oyun Fragmanı ;
Link : Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

Linkleri görebilmek için Üye Olun veya Giriş Yapın.

İmage
HileMerkezi.10Tl.Net Bağımlısı Olucaksınız+
HileMerkezi.10Tl.Net Bağımlısı Olucaksınız+
HileMerkezi.10Tl.Net Bağımlısı Olucaksınız+
HileMerkezi.10Tl.Net Bağımlısı Olucaksınız+
HileMerkezi.10Tl.Net Bağımlısı Olucaksınız+
Reply
#2
Hello. And Bye.
XRumerTest, proud to be a member of HileMerkezi Güncel Oyun Hileleri , Wolfteam , Cold Hack Full Oyun Torrent İndir Online Hileler Metin2 since Aug 2014.
Reply


[-]
Quick Reply
Message
Type your reply to this message here.

Image Verification
Please enter the text contained within the image into the text box below it. This process is used to prevent automated spam bots.
Image Verification
(case insensitive)

Forum Jump:


Users browsing this thread: 2 Guest(s)